Виповнилося 175 років найбільшому кладовищу фінансової столиці світу. Кладовище Грін-Вуд прославилося на весь світ своїми пасторальними пейзажами - тут вперше в США застосували в грандіозних масштабах мистецтво ландшафтного дизайну: вулиці, фонтани, доріжки, статуї і навіть мавзолеї.

Цвинтар, який до цих пір приймає нових покійних у свої шеренги, у XIX столітті був найбільшим у світі.

Серед туристів нью-йоркський некрополь став найбільш відвідуваним місцем після Ніагарського водоспаду.

На честь 175-річного ювілею кладовища Грін-Вуд в Міському музеї Нью-Йорка відкрилася виставка. Організатори експозиції намагалися максимально наблизити відвідувачів «до землі».

Виставка «Прекрасна дорога в останню путь: нью-йоркське кладовище Грін-Вуд» розкрила перед мешканцями «Великого яблука» найменші секрети, історію виникнення та існування їхнього останнього пристанища. У 2006-му році Грін-Вуд отримав офіційний статус Національного Історичного пам'ятника, ставши одним із чотирьох американських кладовищ, що будь-коли удостоювалися цієї честі. Будучи заснований у 1838-му році в Брукліні, «Грін-Вуд» являв собою типовий «сільський погост». Згодом цвинтар неймовірно розрісся. До 1890-го року кладовище вже охоплювало 478 акрів. А сьогодні це найбільше кладовище Нью-Йорка. Тут знайшли спокій 560 тисяч людей. Не менш як сто тисяч пам'ятників і монументів розташувалися на його території.